Kdy bez mistrovského prokletí přijde Kaneův mistrovský moment?

Harry Kane, tento superútočník z Anglie, během svých 12 sezón v Tottenhamu získal pro svůj tým nespočet vítězství a ocenění. Navzdory tomu nikdy mistrovský titul nevyhrál. Zdá se, že toto „prokletí žádného šampionátu“ ho trápilo. Přestože je superútočníkem Tottenhamu a mnohokrát vyhrál Zlatou kopačku Premier League, šampionát ho vždy míjí.

Poté, co hrál za Tottenham 12 sezón, byl Kane odhodlán toto prokletí zlomit, a tak se rozhodl připojit k bundesligovému gigantu Bayern Mnichov a oblékl červenobílý Levné Dětský fotbalový dres FC Bayern Mnichov. Ve své první sezóně v Bayernu mu však šampionát utekl. Ať už to byl Německý pohár, Německý superpohár, Bundesliga nebo letošní Liga mistrů, nepodařilo se mu vyhrát šampionát. Zdá se, že osud Kanea stále zkouší. Letos v létě však začíná Evropský pohár 2024, který bude svátkem evropského fotbalu. Kane oblékne Levné Dětský fotbalový dres Anglie ME 2024 týmu a bude reprezentovat národní tým Anglie. Může mít Kane v této hvězdně obsazené aréně konečně vlastní mistrovskou trofej?

Možná, že oblékání dresu Bayernu a jeho dresu anglického národního týmu představují dvě různé výzvy a příležitosti. V tomto evropském poháru udělá Kane maximum pro sebe, pro Tottenham, pro Bayern, pro Anglii a pro všechny, kteří ho podporují, a bude tvrdě pracovat na uskutečnění svého mistrovského snu.