Leverkusen, král tradice, má v Bundeslize dobrý start

Před začátkem Bundesligy 2024-25 ohlásili válečníci z Leverkusenu, kteří v minulé sezóně oblékali červenočerné Fotbalové dresy Personalizace, svůj návrat s mistrovstvím v Německém poháru. Tento bundesligový černý kůň v minulé sezóně je plně vyzbrojen a má nezastavitelnou dynamiku a opět oznamuje, že se bundesligový černý kůň v nové sezóně opět vrátí.

Zahajovací zápas nové sezóny Bundesligy 2024-25 začal a červenočerná armáda Leverkusen vyzve poníka Monchengladbach pryč. Jedním je bundesligový černý kůň, který v minulé sezóně vyhrál Bundesligový šampionát s neporazitelností, a druhým je dlouhá léta lídr Bundesligy. Sílu a sestavu obou týmů není radno podceňovat. Leverkusen chce v úvodním utkání nové sezony přivodit první vítězství. V prvním poločase se postupně prosadili Xhaka a Wirtz v Levné Dětský fotbalový dres Bayer 04 Leverkusen. Slávu domácího utkání však chtěl obhájit i Monchengladbach. Ve druhém poločase vstřelili dva góly. Zápas trval až do zranění. Adli rozehrál pokutový kop. Wirtz předvedl rozhodující trefu po uložení penalty. Nakonec Leverkusen znovu ukázal lore moment, porazil Monchengladbach 3:2 a zahájil dobrý start do nové sezóny.

Leverkusen v úvodním utkání letošní sezóny fanouškům znovu ukázal, co je králem tradice. Co to znamená vyhrát nebo prohrát do poslední chvíle? Leverkusen v minulé sezóně spoléhal na tuto víru, aby krok za krokem dosáhl svého nepřekonaného rekordu. A Monchengladbach také fanouškům ukázal, jaký je bundesligový lídr. Hráli i chloubu Monchengladbachu, ale v úvodní hře jim bůh vítězství nakonec nepřišel.