Španělsko dominuje evropskému poháru, kdy se Harrymu Kaneovi splní sen o vítězství v šampionátu

Evropský pohár 2024 v Německu skončil vítězstvím červeného španělského národního týmu. Tento rudý Levné Dětský fotbalový dres Španělsko ME 2024 se počtvrté třepotal ve větru na trofeji pro vítěze evropského poháru. Někteří jsou však šťastní a někteří smutní. Anglický národní tým se dostal do finále Evropského poháru dvakrát za sebou, ale znovu mu šampionát unikl, když byl jen krůček od mistrovství Evropy.

Navzdory mnoha vynikajícím fotbalovým bojovníkům tento Three Lions nikdy nevyhrál mistrovství Evropy. Harry Kane, který je na jedné lodi s Anglií, kapitánem anglického národního týmu, je na fotbalovém bojišti více než deset let, ale nikdy nevyhrál mistrovský titul. Zdá se, že Kane má „žádné mistrovské prokletí“. Ve 12 letech období Premier League Tottenham vyhrál mnoho Zlatých kopaček Premier League, ale nikdy nezískal mistrovský titul v Premier League nebo Champions League v Tottenhamu. Možná chce Kane zlomit tuto kletbu. Přišel do Bayernu Mnichov v Bundeslize a oblékl tento červenobílý Levné Dětský fotbalový dres FC Bayern Mnichov. Prokletí smůly ho však provázelo znovu do Bayernu a ukončil jedenáctiletou nadvládu Bayernu v šampionátu Bundesligy. Kane sice pomohl Bayernu vstřelit 36 ​​gólů a vyhrál zlatou kopačku Bundesligy. Pořád se mu nepodařilo vyhrát šampionát pro sebe.

Jednatřicetiletý Harry Kane získal mnoho osobních vyznamenání, ale nikdy nezískal vlastní mistrovskou trofej. Na bojišti Evropského poháru tak záviděl, když viděl 17letého geniálního chlapce Yamala, jak drží trofej evropského poháru. 31letý Harry Kane je v nejlepších letech a věřím, že bude moci hrdě držet mistrovskou trofej, než odejde do důchodu. Možná je to ligová mistrovská trofej, možná je to trofej Ligy mistrů nebo možná je to trofej mistrovství světa o dva roky později. Takový vynikající fotbalista bude určitě schopen realizovat svůj sen vyhrát mistrovský titul.