Teenageři mají své vlastní teenagerské šílenství, Yamal a Mbappe se utkají na bojišti La Ligy

Na mistrovství světa 2018 si 19letý Mbappe oblékl tento posvátný Levné Dětský fotbalový dres Francie ME 2024 a vyhrál Herculesův pohár na scéně mistrovství světa. Nechte fanoušky po celém světě poznat tohoto mladého francouzského super hráče Mbappeho. A to na bojišti Evropského poháru 2024 v Německu. Francouzská reprezentace podlehla španělské reprezentaci 2:1 a po porážce svého idolu Cristiana Ronalda prohrál 26letý Mbappe s 16letým španělským teenagerem Yamalem.

V semifinále Evropského poháru Yamal ve Levné Dětský fotbalový dres Španělsko ME 2024 s číslem 19 udělal super světovou vlnu zakřivenou střelou, díky které všichni poznali tohoto 16letého španělského teenagera. Po semifinále, kde se rozhodlo o vítězi, Yamal objal Mbappeho kolem pasu a Mbappe poplácal Yamala po zádech. Tento klasický a nádherný okamžik byl fotografem na místě činu skvěle zachycen a vyfotografován. Toto je první konfrontace mezi Mbappem a Yamalem, ale nebude poslední. Yamal si fanoušci pamatují pro jeho vynikající schopnosti. Jako jeden z nejcennějších fotbalistů jsou Mbappeho dovednosti také nezpochybnitelné. Na fotbalovém bojišti je vítězství nebo porážka běžným jevem.

Přestože francouzská reprezentace nakonec prohrála se španělskou reprezentací v evropském poháru. Ale Mbappeho kariéra v Realu Madrid právě začíná. A Yamal, tento super mladý hráč ze Španělska, je hlavním hráčem Barcelony. Jejich vzrušující zúčtování skončilo na bojišti mezi Francií a Španělskem. Ale jejich bojiště La Ligy právě začíná.